Naše filozofie

Vážení přátelé, milovníci dobrého vína a gastronomie,

jmenuji se Tomáš Ziegler a jsem zakladatelem projektu Víno s láskou.

Víno je spolu s gastronomií můj životní styl, radost a koníček již přes 25 let.

Název Víno s láskou vyjadřuje přesně ten pocit, který k vínu cítím. V mé práci spatřuji zodpovědnost vůči lidem, vůči kvalitní gastronomii. Mým hlavním posláním je dělat osvětu dobrému vínu a kvalitní gastronomii. To je má životní náplň, která mne těší a dělá mi radost.

Víno s láskou dováží a distribuuje vybraná vína z Rakouska, Itálie, Francie a Moravy. Většinu vinařů - našich přátel - zastupujeme na Českém trhu exkluzivně. To znamená, že jejich vína najdete jen u nás. Obecně preferujeme vína od malých, rodinných vinařů.

Součástí našeho týmu jsou profesionální sommeliéři, majitelé vinařství i kamarádi z řad milovníků vína a gastronomie.

Když vybíráme víno do sortimentu Vína s láskou, tak opakovaně cestujeme s našim týmem do vybrané lokality, kde poznáváme místní lidi, vinaře, restaurace, povídáme si o vinařích, o jejich vínech, rodinách a tradicích.

Po pečlivé úvaze, poznání vinařských rodin a ochutnávkách jejich vín vybíráme jen ty nejlepší vína od nejlepších vinařů v daném regionu. Někdy to trvá měsíce, někdy i několik let... ☺

Často se stává, že poznáme a ochutnáme vína více než 100 vinařů, abychom z nich pak vybrali jediného kvalitního vinaře, kterého u nás v České republice Víno s láskou zastupuje a reprezentuje.

S našimi vinaři - partnery - se soustředíme na kvalitní a dlouhodobou spolupráci, při které budujeme nejen obchodní, ale zejména osobní, přátelské vztahy.

Našimi klienty jsou vybrané restaurace, kavárny, bary, vinotéky a hotely.

Víno s láskou vyhledává partnery, kteří to myslí s gastronomií upřímně a zároveň ctí zásady kvalitní gastronomie, kterou dělají rovněž s láskou a respektem tak, jako my.

V praxi to znamená, že mají zajímavý koncept, kvalitní tým, používají kvalitní suroviny, preferují kvalitu před kvantitou a mají zájem o dlouhodobou spolupráci a prosperitu.

Mezi naše klienty patří privátní a firemní klientela, která klade důraz na kvalitu, osobní individuální péči a skvělý poměr cena/kvalita.

Pro firemní a společenské akce různých formátů zajišťujeme degustace a snoubení vína s jídlem.

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně vína, kontaktujte mne prosím, jsem Vám plně k dispozici.

S úctou

Tomáš Ziegler, zakladatel Víno s láskou

Tel.: +420 602 151 656, Mail: tomas@vinoslaskou.cz